X
X

Kapela

promo fotky M.Chodúr - 1 (6)

klávesy

Vlastimil ŠMÍDA

Jeden z nejzajímavějších improvizátorů v ČR - člen několika jazzových formací tvořených předními jazzovými interprety naší i zahraniční jazzové scény - člen skupiny Buty - pedagog a korepetitor na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a na Ostravské univerzitě.

promo fotky M.Chodúr - 1 (3)

bicí

Patrik BENEK

Bubeník, studiový hráč, učitel a hudební režisér - člen Ostravského rozhlasového orchestru a hudební formace Ladě - majitel nahrávacího studia Patben - autor demonstračních videí bicích nástrojů pro portál Drumcenter.cz s celosvětovým úspěchem.

promo fotky M.Chodúr - 1 (3)

Baskytara

Marek DUFEK

Ostravský jazzový kontrabasista a baskytarista - člen několika ostravských či severomoravských hudebních uskupeních jako jsou Jan Kavka Trio, Heda Quartet, Five Heads, 4P - spolupracuje s muzikálovým orchestrem NDM v Ostravě.

Aleš Nitra

Kytara

Aleš NITRA

multižánrový kytarista a hráč na akustickou kytaru - byl dlouholetý člen tria almára - v současné době hraje v akustickém jazzovém triu LAM TRIO, které se věnuje převážně jazzovým standardům 20. - 40. let 20. st., a v jazz-rockově-worldmuzikové formaci jazzda - styl hry je značně založen na improvizaci.

promo fotky M.Chodúr - 1

Saxofon

Zbigniew KALETA

český saxofonista polského původu působící na ostravské jazzové scéně - vystupuje se svým kvartetem – Zbigniew Kaleta Quartet - člen kapely přední české jazzové zpěvačky Dany Vrchovské & Jiří Urbánek Band, Ostravského rozhlasového orchestru (ORO), Big Ostrava Bandu (BOB), FMQ, PPJB aj. - vyučuje hru na saxofon na Janáčkové konzervatoři a na Ostravské univerzitě.

promo fotky M.Chodúr - 1 (4)

příčná flétna

Adéla ŠVANOVÁ

Studuje hru na příčnou flétnu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě - zvuk její flétny netradičně obohacuje zvuk kapely.

2021 © Martin Chodúr