X
X

recitál

Recitál s piánem

Recitál s výjimečným zpěvákem Martinem Chodúrem vás provede písněmi vokalistů 20. století, jako byli legendy Karel Gott, Waldemar Matuška, Karel Duchoň, Tom Jones, Frank Sinatra a mnozí další. Jeho recitál je doprovázen klavírem a příčnou flétnou, vytvářející jedinečnou atmosféru a nostalgický zvuk. Tento koncert, nazvaný „Pocta velkým hlasům,“ je jako cesta časem, kterou můžete sdílet s generacemi lidí, kteří si pamatují Zlatou éru hudebních velikánů z různých částí světa. Repertoár je plný nezapomenutelných hitů a osloví zejména střední a starší generace, kteří se rádi vracejí k těmto písním.

Tento koncert je jako stvořený pro intimní prostředí menších sálů, galerií, kostelů, zámků a dokonce i synagog. Je ideální pro hudební akce, kde se očekává, že zazní hity, které znají všichni. Jeho komorní povaha umožňuje zvýraznit jemné nuance zpěvu a ocení ji zejména milovníci hlasového umění.

Celý koncert má délku 60 minut, což je přesně ta pravá dávka krásné hudby, kterou si můžete užít a ponořit se do světa těch největších hlasů v dějinách populární hudby. Nechte se unést do éry, kdy hudba dokázala spojit lidi a stále zůstává živá v našich srdcích.

 

Repertoár:

Jezabel – W. Matuška

Modrý sarafán – W. Matuška

Keby náhodou – K. Duchoň

Svet bez Teba – K. Duchoň

Holubí dům – J. Schellinger

Krev toulavá – K. Gott

Jdi za štěstím – K. Gott

Tiše den zhasíná – R. Cortés

Rozeznávám – R. Muller

Down by the Riverside – tradicionál

Green Green Grass Of Home – T. Jones

Free As The Wind – E. Humperdinck

The Day Of Wine And Roses – F. Sinatra

My Way – F. Sinatra

Hallelujah – L.Cohen

2021 © Martin Chodúr