Time: 20:30
Venue: Malostranská Beseda
Address: Malostranská nám. 35/21, Praha 1
Zipcode: 118 00
State: ČR

Martin Chodúr s kapelou  – Tisíc a jedna noc, 90 min. Vstupenky ke koupi zde: https://www.ticketstream.cz/akce/tisic-a-jedna-noc-martin-chodurs-kapelou-147068

Koncert Tisíc a jedna noc představuje písně z nového autorského alba zpěváka Martina Chodúra. Jak už samotný název napovídá, album je inspirované legendární knihou národních příběhů ze Středního východu. Stejně jako slavná kniha je i album směsicí nejrůznějších stylů od popu až téměř po art rock. Charismatický hlas Martina Chodúra na něm provází posluchače jako Šeherezáda v knižní předloze.

Nové album láká na velké melodie zazpívané snadno rozpoznatelným hlasem za doprovodu skvělých muzikantů. Lyrické písně, velké balady i energické skladby plné života jsou autorskou tvorbou Martina Chodúra po textové i hudební stránce. Posluchač v nich může najít mnoho literárních i hudebních odkazů a poselství, která nebývají v populární hudbě typická. Koncert za doprovodu špičkových muzikantů (Vlastimil Šmída, Patrik Benek, Ivo Morys, Adéla Švanová, Marek Dufek) v délce 90 min.