X
X

bband

Martin Chodúr & Big band Karla vlacha

Společný hudební program Martina Chodúra s Big Bandem Karla Vlacha nabízí plesový repertoár k tanci i poslechu, a to jak české tak i světové hity. Pěveckým vystoupením v této formě vzdává Martin Chodúr hold velkým hlasům Big Bandové éry v čele s Frankem Sinatrou. Repertoár připomíná hity Toma Jonese, Engelberta Humperdinga, Karla Gotta, ale také novější písně v Big Bandovém aranžmá včetně zpěvákovy autorské tvorby

Orchestr Karla Vlacha je jedním z nejvýznamnějších představitelů swingové, jazzové, taneční a populární hudby. Vystupuje na reprezentačních plesech v nejznámějších pražských sálech, ale i na koncertech, festivalech a různých společenských akcích po celé České republice. Stejně jako v minulosti tak i dnes doprovází hvězdy naší populární hudby a představuje instrumentální mistrovství svých sólistů. 

Program je vždy sestavován tak, aby splnil vaše požadavky a odpovídal konkrétním příležitostem. V případě plesů hraje Big Band se svými třemi zpěváky po celý večer a Martin Chodúr vystoupí v hodinovém bloku příp. lze jeho vystoupení rozdělit do dvou nebo tří menších bloků.

2021 © Martin Chodúr