X
X

KONTAKT

.

CoCo Música s.r.o

Mgr. Ing. Ivona Selníková, MBA

concert & event manager

Email: info@martinchodur.cz

Telefon: +420/722903505

nabídka vystoupení

pop-rockový koncert Martin chodúr s kapelou

Aktuální repertoár představuje nové autorské album Martina Chodúra Tisíc a jedna noc – písně inspirované legendární knihou národních příběhů ze Středního východu. Autorovi byla kniha inspirací zejména kvůli své zajímavé literární struktuře a formě, resp. nekonečnému množství možností, jak vnímat příběh. A tuto mnohovrstevnatost lze najít také v písních, které vypovídají reálně o světě v němž žijeme, ale odráží svět příběhů, labyrintů, lásky a magičnosti. Najdeme zde zasněžené Beskydy, které splývají s dunami písečné pouště nebo džiny prchající z lahví otevřených šampusů či tak trochu jiného Amora. Stejně jako slavná kniha je i album směsicí nejrůznějších stylů od popu až téměř po art rock. Spojovacím prvkem je hlas Martina Chodúra, který provází posluchače tímto tajemným světem, podobně jako Šeherezáda v knižní předloze. Lze se těšit na velké melodie zazpívané snadno rozpoznatelným hlasem za doprovodu skvělých muzikantů doprovodné skupiny MACH. Lyrické písně, velké balady i energické písně plné života jsou autorskou tvorbou Martina Chodúra po textové i hudební stránce. Pozorný posluchač v nich nalezne mnoho literárních i hudebních odkazů a hloubku myšlenek, která nebývá v populární hudbě typická. Koncert v délce 90 minut je určený široké veřejnosti a na své si přijde i náročnější publikum.

recitál s piánem

Recitál s piánem nabízí průřez hudební tvorbou Martina Chodúra a také známé české i světové melodie. Samotný koncert je kromě zpěvu Martina Chodúra obohacený také o jeho hru na klarinet, saxofon nebo kytaru. V tomto pojetí se tedy pro přítomné posluchače stává hudebně barevným zážitkem. Díky svému komornímu charakteru je koncert vhodný do menších prostor nebo také kostelů a zámků. Výhodu malého uskupení uvítají zejména milovníci zpěvu, neboť komorní sestava nechává vyniknout jemným detailům zpěvního hlasu. Tento druh vystoupení je často poptáván v období vánočních svátků a adventu, kdy lidé vyhledávají poklidnější formu projevu. Koncert je nabízen v délce 60 min.

Martin chodúr s Big bandem

Koncertním vystoupením v této formě vzdává Martin Chodúr hold velkým hlasům Big Bandové éry v čele s Frankem Sinatrou. Koncert nabízí také hity Toma Jonese, Engelberta Humperdinga nebo Karla Gotta, ale také novější písně v Big Bandovém aranžmá včetně autorské tvorby Martina Chodúra. Martin Chodúr spolupracuje se špičkovými českými a slovenskými Big Bandy (např. Big Band Gustava Broma, Big Band Karla Vlacha, Golden Big Band Prague, Big Band Pavola Zajačika aj.) a příležitostně vystupuje také s vlastním Big Bandem sestaveným z hráčů jeho doprovodné skupiny MACH. Koncert s Big Bandem představuje jednu z oblíbených a žádoucích variant vystoupení typickou pro městské plesy. V případě vystoupení na plesech je typické vystoupení sólisty v blocích (např. 3 x15 min) a Big Band poté hraje k tanci a poslechu celý večer.

vánoční koncert Hallelujah Martin chodúr s kapelou

vánoční Symfonický koncert hallelujah

Tento crossover hudební projekt vychází z alba HALLELUJAH Vánoční písně a koledy (2018), které Martin Chodúr nahrál s doprovodnou kapelou MACH a Janáčkovou filharmonií Ostrava pod vedením Marka Prášila. Koncert je možné uspořádat ve variantě s hostem např. s Patricií Janečkovou nebo jako dělený koncert dvou podobných projektů např. s šansonovým projektem Radky Fišarové. V případě zájmu je vhodné koncert dohodnout se symfonickým orchestrem daného města.

Kolekci skladeb koncertu zahajuje snad nejslavnější koleda na světě Adeste fideles pastores po dlouhé době zpívaná česky pod názvem Jdou zástupy věrných. Dále zde najdete staletími či desítkami let prověřené slavné vánoční písně a koledy z Francie, Británie, Ameriky, ale také z Čech a z Moravy. Některé z nich jsou již známé v domácích verzích, jiné jsou vítaným objevem. Všechny dostaly jedinečný orchestrální či kapelový kabát z dílny skvělých aranžérů a zvukových mistrů. Titulní skladbou je proslulé Cohenovo Hallelujah. Prosté písničkářově předloze se dostalo velké instrumentace, ve které se však neztratilo původní textové poslání. Také většina ostatních skladeb využívá filharmonického zvuku, od lidových pastorelek přes klasické vánoční melodie či americkou zasněženou romantiku až po melodicky mohutné téma The Power of Love britské skupiny Frankie Goes To Hollywood, nám tak dobře známé z Olmerova filmu Bony a klid. Martin Chodúr si sám jednu skladbu kompletně zaranžoval, čtyři převzaté otextoval (Deck The Halls, Coventry Carol, Guardian Angels a Mary, Did You Know ?) a další, Síla mít rád, celou napsal. Všechny písně pak v češtině a angličtině nazpíval. Koncert v délce 90 min. má sváteční atmosféru a je vhodný pro široké spektrum posluchačů.

halfplayback

Vystoupení na halfplayback je další z možností vystoupení zpěváka Martina Chodúra. Tato forma je zpravidla používána tam, kde je nemožné či nepraktické použít jinou verzi vystoupení (např. v případě kratších vstupů na plesech, galavečerech anebo na firemních akcích). Repertoár se upravuje podle konkrétní události. Vystoupení je zpestřeno hrou na klarinet, saxofon či kytaru.

Uvedená nabídka představuje vybrané možnosti vystoupení. Dle individuální domluvy lze připravit další možnosti jako například vystoupení se smyčcovým kvartetem, vystoupení s komorním orchestrem apod. Pro nabídku nás neváhejte kontaktovat.

kontakt

Mgr. Ing. Ivona Selníková – event & concert management +420 722 903 55
2021 © Martin Chodúr